Łatwo konwertuj pliki DBX do formatu PST


#1

Outlook Convey (OE) i Microsoft Outlook są dwoma najbardziej ulubionymi klientami poczty e-mail dostarczanymi przez Microsoft i oba mają rozbieżne funkcje i funkcje. Teraz Microsoft zaprzestał programu Outlook Convey, ale sadzi się, że jest represjonowany zarówno przez osoby fizyczne, jak i organizacje. Program Microsoft Outlook zyskał popularność i jest dostępny jako część pakietu Microsoft Office Suite lub jako osobny program. Aby działać pliki z programu outlook Zobacz program outlook, zubożenie, aby wymienić pliki DBX na informacje PST. Wcześniej ważne jest poznanie formatów plików utworzonych w tych klientach e-mail.

Formaty plików DBX i PST

Program Outlook Express przechowuje wiadomości e-mail w grupie podczas inicjowania pliku DBX. Istnieją więc trójjedyne foldery DBX określone jako Wysyłane elementy DBX, Drafts.dbx i Usunięte Items.dbx itp. Program Microsoft Outlook, w przeciwnej poczcie, używa zmiany PST (Individual Storage Array), aby zachować pocztę skrzynki pocztowej bez emisji danych plik poczty. Te formaty plików w tym kliencie poczty e-mail to Różnica między perspektywą OE a MS. W scenariuszach, w których dana osoba musi przeprowadzić migrację z programu Outlook Express do programu Microsoft Outlook, konieczna jest zmiana programu Outlook Przenieś pliki DBX do pliku PST.

Konwertuj pliki DBX programu Outlook Mail do formatu PST

Proces ten dzieli się na następujące części tercet:

Krok 1: Przeprowadź pliki DBX z systemu

 • Plik Clink -> Okno krawężnika.
 • Teraz, w komisji umiarkowanej, musisz przeniknąć Udawanie.
 • A następnie Theme -> przeniesienie do opcji folderów
 • Tutaj kliknij kartę Zakres.
 • Następnie okluzyjne na polu wyboru do wyboru Udawaj pliki, foldery i dyski w obszarze Ukryte pliki i foldery decydujące.
 • Przeprowadź foldery, w których błogosławione są pliki Outlook DBX.
 • Wyślij SMS-a do folderu w grupie z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7, 8 lub 10.

Krok 2: Przeprowadź migrację programu Outlook Oznacz pliki DBX do tlącego się systemu Windows

 • Do migracji poczty z plików DBX programu Outlook Express do pliku PST wymagana jest nieprzerwana poczta Windows Springy.
 • A następnie emituj Start -> Wszystkie programy -> Poczta systemu Windows.
 • Okluzja na karcie pliku -> Alternatywa dla towarów i eksportu -> Wiadomości.
 • Poprawka Dawn the Close po wybraniu programu Microsoft Outlook Evince 6.
 • Przetestuj alternatywną pastwisko i umieść folder w schemacie, z którego pochodzi folder DBX.
 • Kliknij folder erst i zostanie on wybrany. Zamknięcie przy sukcesywnym zapięciu.

Krok 3: Przenieś pocztę Windows Resilient Post do formatu PST dla programu Microsoft Outlook

 • Niezamknięte perspektywy systemu Windows w systemie, a następnie zewnętrzny Windows Active Post w nowym okienku na etapie synoptycznym.
 • W Windows Smoldering Post zatrzymaj plik -> Importuj e-mail -> wiadomości e-mail.
 • Ktoś musi wybrać format eksportowania wiadomości e-mail i wybrać opcję Microsoft Change. Depresja Zamknij.
 • Użytkownik otrzymuje pudełko prezentacji z treścią „Spowoduje to zaimportowanie wiadomości z Windows Whippy mail do Microsoft Outlook lub Microsoft Exchange”. Plosive na OK alternatywie.

Wady przybliżonej praktyki

Ograniczenia przesyłania informacji z programu Outlook Konwersja plików DBX na plik PST jest dość długa i czasochłonna. Ktoś ma dla kogoś przejezdne abstrakcyjne zasoby i wiedzę. Ponadto użytkownicy programu Microsoft Windows 7, 8 i 10 nie mają dostępu do programu Microsoft Outlook Transport. W przypadku migracji poczty obowiązkiem jest OE, klient poczty e-mail z programem Outlook w duplikacie natychmiastowym. To może nie być główny pomysł, który szuka odnowionego i skutecznego korzenia.

Agencja zewnętrzna

Profesjonalny przybliżony podobny program Outlook Express do Outlook Converter pomaga w stopniowym przechodzeniu programu Outlook Migracja plików DBX do formatowania plików PST przy nienaruszonej konstrukcji pliku assonanta. Również migracja wzroku jest wykonywalna za pomocą tych środków. Oprogramowanie jest zgodne ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows. Zapewnia to komuś nieskrępowany wynik, który zajmuje grzechotanie małymi literami na wdrożenie migracji informacji z jednego programu pocztowego do drugiego.

Podsumowując

Ten dziennik zajmuje się problemami, z jakimi borykają się osoby i liczne organizacje w związku z migracją poczty OE w perspektywie MS. Dlatego w tym artykule omówiliśmy ćwiczenie tak samo dobrze, jak profesjonalne rozwiązania dotyczące migracji poczty z osobnych plików DBX programu Outlook Transport do pliku PST. Te rozwiązania są pewne i bezpieczne pod względem poczty.

POBIERZ TERAZ:- http://www.topstconverter.com/dl/dbxtopst.exe